Spoločnosť YOU AND ME s. r. o., Vám ponúka precízne služby v oblasti vedenia a spracovania jednoduchého a podvojného účtovníctva pre mikro, malé, stredné podniky a podnikateľov. A prečo názov YOU AND ME? Jednoducho

…. Vy podnikajte a my Vám to spočítame 😊

Sústredíme sa hlavne na kvalitu a vždy jednáme s každým zákazníkom, ako keby bol náš jediný zákazník. V účtovníckych dokladoch Vám urobíme poriadok, upozorníme na nedostatky a zabezpečíme Vám tak prehľad o aktuálnom stave Vášho účtovníctva. Sledujeme zákonné lehoty a povinnosti našich klientov, všetky požiadavky spracúvame precízne, sústavne a načas. Taktiež sme členmi v Združení účtovníkov Slovenska (ZÚSK).


Odovzdávanie či preberanie dokladov je vždy na základe dohody. V dnešnej dobe ich stačí jednoducho nahrať do online úložiska, odkiaľ si ich stiahneme a spracujeme. Samozrejmosťou musí byť ochrana a zabezpečenie. Výhody, ktoré prináša online doručenie účtovných dokladov:

  • Vypracujete si Vašu evidenciu dokladov, ku ktorej vždy môžete napísať dôležité poznámky či pre Vás/nás,
  • doklady máte vždy k dispozícii,
  • nevadí, ak ste na jeden doklad zabudli, jednoducho ho nahráte a nemusíte absolvovať cestu k nám,
  • pri smartfónoch stačí urobiť jeden klik a doklad je odfotený v dobrej kvalite,
  • zabezpečuje maximálny komfort,
  • šetrí to najcennejšie, Váš najvzácnejší čas, energiu, a taktiež aj finančné prostriedky.

Kto som?

PhDr. Michaela Kmecová

„ Už od malička som k štúdiu pristupovala zodpovedne až „bifľošsky“ a prešlo mi to až do života. Počas vysokej školy som paralelne zarezávala v účtovníctve a daniach a vedela som, že raz príde ten čas, kedy všetky svoje vedomosti a schopnosti zúročím.”

„ Dnes dokážem plne obhospodáriť hociktorý daňový subjekt a žiadny problém mi nie je prekážkou. Myslím si, že na účtovníctvo treba mať hlavu, pretože každý ďalší rok prináša nové a nové rozmery, už aj tak dosť nadrozmerného oboru. To vyžaduje neustále sa oboznamovať s novými trendami a zákonmi. U nás je prvoradý individuálny prístup, nie sme mnohopočetná firma, kde sa stráca zodpovednosť a zmysel pre kontakt.”