Sme rozvíjajúca sa spoločnosť s veľkým nadšením pre digitalizáciu účtovníctva. Vďaka nám budete mať viac času na svoje podnikanie a dokumenty aj informácie nájdete na jednom mieste. Zabudnite na duplicitné či stratené faktúry a zbytočné skladovanie množstva papierov. Využívajte pri svojej práci dostupné modernejšie technológie a začnite pracovať online bez akýchkoľvek papierových dokumentov.

Dokumenty môžete jednoducho zdieľať prostredníctvom cloudu alebo zasielať e-mailom. Hlavné výhody cloudového riešenia sú bezpečnosť a ochrana dát, pričom ich strata je vysoko nepravdepodobná, vzhľadom na mnohonásobné zálohované zrkadlením na niekoľkých rôznych miestach. V dokumentoch Vám urobíme poriadok, upozorníme na nedostatky a zabezpečíme Vám dokonalý prehľad o stave Vášho účtovníctva.


Výhody, ktoré prináša online doručenie účtovných dokladov:

  • vypracujete si Vašu evidenciu dokladov, ku ktorej vždy môžete napísať dôležité poznámky či pre Vás/nás,
  • doklady máte vždy k dispozícii,
  • nevadí, ak ste na jeden doklad zabudli, jednoducho ho nahráte a nemusíte absolvovať cestu k nám,
  • pri smartfónoch stačí urobiť jeden klik a doklad je odfotený v dobrej kvalite,
  • zabezpečuje maximálny komfort,
  • šetrí to najcennejšie, Váš najvzácnejší čas, energiu, a taktiež aj finančné prostriedky.

Je na Vás akú spoluprácu si zvolíte. Vždy jednáme s každým klientom, ako keby bol náš jediný. Potrebujete pomôcť s vystavovaním faktúr alebo máte problém s celou agendou? Sme tu pre Vás a nezabúdajte, že vzdialenosť pre nás nepredstavuje žiaden problém.

Záleží nám na našej vzájomnej dôvere a spokojnosti.

PhDr. Michaela Kmecová

Pomáham podnikateľom získať viac času na svoje podnikanie.

Po ukončení ekonomickej školy som hneď naskočila do účtovníckeho sveta, kde som začínala účtovať jednu väčšiu spoločnosť, následne som prebrala starostlivosť o viacero spoločností z rozličných sfér.  Postupné naberanie praxe z rozličných podnikateľských oblastí a účasť na pravidelných školeniach ma vždy posúvajú o krok vpred. Myslím si, že zdieľanie vedomostí a skúseností je nevyhnutnou časťou úspešnej spolupráce. Tiež som členom Združenia účtovníkov Slovenska (ZÚSK). Možno pre niekoho predstavuje účtovníctvo iba nutnú súčasť podnikania, no ja to vnímam ako poriadok v systéme, ktorý táto oblasť vytvára. Pomôžem Vám získať prehľad vo Vašich dokumentoch a nebudete tak strácať čas ich vyhľadávaním či ich dodaním.

U nás je prvoradý individuálny prístup, nie sme mnohopočetná firma, kde sa stráca zodpovednosť a zmysel pre kontakt.

Vy podnikajte a ja Vám to spočítam 😊 Už viac nestrácajte čas.